ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istina o meni

+7
Coja
Pero
stiva993
dovlinho
weed
LoGistiKO!
Solidus
11 posters

Go down

Istina o meni Empty Istina o meni

Postaj  Solidus sri oľu 25, 2009 10:35 pm

ja vam imam nesto za reci sad dal cete se vi najljutit ili sta vec nezz ali ja cu reci...prvi razlog zasto sam lagao je taj sto sam cuo da te super ekipa i da niste kao i neki klanovi da vas 90% nikada nije online
2 razlog je zato sto ste rekli da moram imat 18 da bih usao i to je korijen lazi...dakle ja imam 16 godina i idem u 2. srednje a ne 20 kako sam reko i datum rodenja je 05/01/1993 a ne 15/10/1988 ili sta sam vec napisao i bez obzira na vasu odluku vi cete ostat legende coda koje ja znam jer ste fakat predobra ekipa i meni je zao sto sam lagao ali eto jednostavno sam htio u [UGC]...



Ciglom!!!Now!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Solidus


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  LoGistiKO! čet oľu 26, 2009 12:17 am

Priznati je posteno. bounce bounce bounce bounce

Moje misljenje je da si se do sada dokazao kao dobar clan UGC pa nema ljutnje od sada te mogu vise zajebavati
Razz Razz Razz Razz salim se samo naprijed i sto se mene tice i dalje si cigla ali malo mladja.

Samo sada ti zavisi sta ce drugi reci.

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Solidus čet oľu 26, 2009 12:39 am

ja se nadam pozitvi jer stvarno ne zelim otici iz ovog klana jer ste svi prave legende...cak i dovla... Cool

Solidus


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  weed čet oľu 26, 2009 12:16 pm

a, ja cu sad sve vas da pitam... sta bi se desilo da na kuci izbijete jednu ciglu, koju ste uzidali u istu... moje isljenje je da bi ta kuca izgubila na jacini i postojanosti... samim tim, buduci da se radi o Solidusu, NISAM za to da se momak izbacuje iz klana (ovo klan mi presmjesno zvuci, ali sta ces Very Happy)... razlog vise je i taj sto se dokazao kao jedan od nas...

na stranu to sto je lagao (po meni je imao razlog za to, jer je - kako kaze- htio da bude sa najboljim na serveru)... uzimajuci njegove godine u obzir, normalno je da se u tim godinama laze Very Happy...

kako god, ja sam za to da ostane s nama... samim tim ni Stiva vise nece biti sam i nece se osjecati kako se - mozda - do sada osjecao, jer mi sad imamo jos jednog juniora, koji ce - htio on to ili ne - morati kusati provokacije i zezancije nas starijih (naravno, u razumnoj mjeri)! Very Happy

Ciglom, ovo-ono, now!

cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  dovlinho čet oľu 26, 2009 4:42 pm

ma da... Slagao si za 4 godine CIRKAAAA!!! Ko prizna pola mu se doda... IMA 14 godina 100%!!! I treba da ga izbacite kao sto su Logy i Weed rekli hhahahahahahaha... Ali ako ga malisha prima u guzu moze nesto da se zavrsi... rrrrrrrrrr
Cekam!!!Te!!! I mogao bi neke slike da stavis...



I da... citam ja nove postove pise "Istina o meni" by Solidus... Ja reko mozda je peder hahahahahah pa da ga linchujemo ahahahahhahha
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  stiva993 čet oľu 26, 2009 5:38 pm

dov imaš još jednu osobu više za uznemiravanje,ali znamo kakvo Razz
eto soliduse ja sam to znao od početka,mislim nisam al ono da si toliko lagao lol Very Happy
a ne znam baš da ću se osjećat da nisam jedini junior,ne znam zašt..meni baš paše bit jedini Razz
hihihiihihih,pozz svima i..

... Ciglom!! Now!!

stiva993


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Pero čet oľu 26, 2009 9:40 pm

solidus je ilegalan dovla ..pazi se... hehe ! aj aj dobro je dobro je ..nije uredu lagat al ko prizna pola se prasta ..pa eto ti priznaj dvaput i oprosteno ti je Razz
Ciglom now!!!!!!!!!!!!!!
Rutalji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pero
Pero


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Coja čet oľu 26, 2009 10:44 pm

Ma u redu je,ali mi zao sada Dovle sto se razocarao u sve Razz
Coja
Coja


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  dovlinho pet oľu 27, 2009 12:02 am

eto sad sa stivom mozes da se karas... hahahaha
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  [UMS]ZoranM pet oľu 27, 2009 1:13 am

dovlinho je napisao/la:ma da... Slagao si za 4 godine CIRKAAAA!!! Ko prizna pola mu se doda... IMA 14 godina 100%!!! I treba da ga izbacite kao sto su Logy i Weed rekli hhahahahahahaha... Ali ako ga malisha prima u guzu moze nesto da se zavrsi... rrrrrrrrrr
Cekam!!!Te!!! I mogao bi neke slike da stavis...
Auuuu dovla pa to je maloletnik mozes da zavrsis u zatvoru lol! lol! lol!
ahahahaha Very Happy Very Happy

[UMS]ZoranM


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  alfa-scorpion sub oľu 28, 2009 3:36 am

oprosteno ti je solidus....
glavno da nisi radio sranja, to je bio i primarni cilj uzimanja starije ekipe, da smanjimo na minimum idiotizam mlade ekipe koja nazalost nemoze ili ne zeli shvatit da se nemoze tako ponasat u ozbiljnom klanu gdje se zabavljaju ljudi kojima je do igre i spike....

a dovlu cu ja iako ima 20.god. morat poslat na rehabilitaciju da se nauci ponasat u skladu s godinama Very Happy ozbiljno Very Happy


Ciglom!!! Now!!!
alfa-scorpion
alfa-scorpion


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  dovlinho sub oľu 28, 2009 5:02 am

pribrao se dovla hahahahahaha... ali na ts-u me neces smiriti buahahaalalalallanjunjunjunju
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Silthrax uto oľu 31, 2009 12:32 am

Sadznamo k0o ce po pivu ici kada se budemo nalazili Razz Razz Razz
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  rusina uto oľu 31, 2009 1:38 pm

Haha, da ako nebude njega onda ces morati ti....jebiga Smile
rusina
rusina


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Solidus uto oľu 31, 2009 8:21 pm

neznam ja ko ce vam pive nosit al znam da to necu bit ja pirat pirat pirat pirat pirat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


nego kada cemo se okupit u zg onako kolektivno vecina a ne samo mi iz zg?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Solidus


[Vrh] Go down

Istina o meni Empty Re: Istina o meni

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.