ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UCF vs UGC

+7
stiva993
[UMS]ZoranM
Solidus
[UMS]Ciko-Jr.
dovlinho
LoGistiKO!
[UGC]noname
11 posters

Go down

UCF vs UGC Empty UCF vs UGC

Postaj  [UGC]noname ned oľu 15, 2009 12:59 am

eto odigrasmo i to, nije tako slavno zavrsilo.... prekinuli su nas pobjednicki niz... u nasu obranu, nismo navikli na mod ali bit ce valjda uzvratna da im vratimo milo za drago... prvu smo izgubili i imam screen ali od druge nisam stigao uslikati premda smo dobili....


UCF vs UGC Ufcr.th
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  LoGistiKO! ned oľu 15, 2009 2:32 am

Poderacemo slijedecu nema suplje!!!

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  dovlinho ned oľu 15, 2009 5:43 am

bio zadnji pa kao izgubio ss jahhahahahaha
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UMS]Ciko-Jr. ned oľu 15, 2009 10:49 am

cuj ''promod'', koliko ja znam promod je hc a ne one gluposti gdje umires nakon 19208519025812095 metaka u glavu, vise mi idu na zivce i pam i pro i svaki ostali mod sto nije hc
[UMS]Ciko-Jr.
[UMS]Ciko-Jr.


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Solidus ned oľu 15, 2009 4:16 pm

nije stvar u nikakvim modovima nego je stvar u igracima...nemoze neko igrat stalno hc i ocekivat pobjedu na nekakavom promodu ili tako nesto,treba se trazit razne servere i vidjet sta je najbolje u tim modovima!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ciglom!!!Now!!! afro afro afro

Solidus


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UMS]ZoranM ned oľu 15, 2009 6:04 pm

E zbog ovoga sto je ciko rekao morao sam se registrovati, iako mi internet paket nije aktivan pa surfujem na operi mini.
Druze, retji da je hardcore mod pro je najveca provala. Da i argumentujem, na hc te moze ubiti svaka budala koja nema pojma sa igranjem. Dovoljno je samo da prvi zapuca. Taktike prakticno i nema. Pravi turbo fun mod za opustanje, nista vise. Zamisli 1 metak desertom u nogu i gotovo. Hahaha!
I da, i na promodu je dovoljno 1-2 metka u glavu sa normalnim oruzjima bez silencera. Tu se vidi pravi skill i nema rushanje bez veze. Timska igra dobija bas kao i u kolektivnim sportovima.

[UMS]ZoranM


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  stiva993 ned oľu 15, 2009 6:59 pm

apsolutno se slažem sa zoranom

stiva993


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Silthrax ned oľu 15, 2009 7:02 pm

Ali to nije realno i nekima od nas nije skill toliko vazan koliko to da je igrica realna Smile
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UGC]noname ned oľu 15, 2009 7:59 pm

presmjesno mi je razmisljanje nekih... pro mod ili pam na kraju krajeva slična stvar.... a jedan jedini apsurd je HC odnosno isključivanje istoga.... e ova je stvar, kad je dotični isključen onda te ne može ubiti svaki noob to je istina i u tom slučaju dolazi do izražaja skill ali taj isti skill nema nikakve veze da si ti najbolji igrač na svijetu kad po tebi pucaju 3 čovjeka i ne možeš nikako preživjeti bez obzira koliko smotani bili... i onda mi nema nikakve veze sa stvarnošću da ti ispucaš pola rafala u lika a on skače ko kengur i izvodi luping i trostruki salto a u njemu 5kg olova zabijeno.... e to je ono što nema veze sa stvarnošću.... i to jest baš ta fora da se oni kreću u čoporima kad igraju pam ili pro mod tako da imaju brojčanu nadmoć i svi pucaju po istome... a na hc bi mogli popušiti tuki jer bi samo onda prije završilo u našu korist, i mi smo se naučili na hc i da moramo biti raštrkani, nikako jedan blizu drugoga jer ti nemaš vremena reagirati ako netko puca po tebi, znači tu je tko je koga vidio prvi.... a tako ti je nešto i u stvarnosti... ili pazi tvrdnje 1 metak u nogu sa desert eaglom i na podu, pa jebem te glupa to je 50 kalibar i naravno da ćeš pasti kad ti je otkinulo nogu malte ne, ili još jača 2 metka u glavu, pa nisi terminator ispali ti sebi jedan metak iz bilo čega u glavu pa mi se javi hoće li ti se zacrvenit na 4-5 sec ili će ti nešto drugo biti..... kakve gluposti pričaju neki to nije istina... a odkad ne pušim živčanim na svaku glupost.... i ako na hc nisi reagirao iste sec nisi nikako reagirao dok na običnom ja pobjegnem optrčim pola staze i dočegam ga na drugoj strani dok on cijelo vrijeme puca po meni....
a nije se problem ni na šta naviknuti i mi imamo drama igrače i možda su nas ovaj put dobili ali uvijek postoji uzvratna... to je stvar navike ništa drugo...
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UMS]ZoranM ned oľu 15, 2009 8:36 pm

Noname, ne mozes porediti babe i zabe. U stvarnosti puske mnooogo vise trzaju nego sto je to uradjeno u cod (i manje su precizne). Evo primer - uzmes scorpiona sa silencerom i na hc ces pre ubiti snajperistu nego on tebe zato ste je6eni scorpion ni malo ne trza. Ili recimo zamisli lika koji u stvarnosti rusha sa p90 i ubija 5 protivnika dok si rekao keks. Realnost? I hope not. Razz
Znas li ti da bi ti u stvarnosti onaj MG ili cak AK47 odmah odleteo u nebo ako bi krenuo da pucas rafalno ceo sarzer. Pa jesi li ti onda Bata Zivojinovic kad sam mozes da izbusis bulje celom odredu Nemaca? xD
PS Ne kazem ja da ne bi pao od deserta, ali sigurno ne bi odmah umro od metka u nogu.
I ja sam nekad razmisljao kao ti, dok nisam shvatio da argument o realnosti pada u vodu. Jednostavno igre nikad ne mogu potpuno imitirati niti zameniti realnost. Promod koji je izbalansiran poput countera ima bas onu dozu realnosti koja je potrebna, a ko hoce vise eto mu Irak pa neka se zadovolji. Wink

[UMS]ZoranM


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UMS]ZoranM ned oľu 15, 2009 8:49 pm

I zaboravih da dodam - apsolutno nije tacno ovo da ce trojica noobova lako ubiti nekog skillera na promodu. Otidi na rabitts promod server pa ces videti kako neki likovi ubijaju prakticno ceo protivnicki tim. Znam da zvuci apsurdno, ali eto ako hoces nacicemo neki mix sa iskusnijim igracima, pa ces videti da se mi tretiramo u najboljem slucaju kao medium igraci sa jedno 10-ak minusa ispred.

[UMS]ZoranM


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UGC]R3ck@ ned oľu 15, 2009 9:47 pm

iskreno da wam kazem serete swi u paketu Smile))

Ciglom!!!Now!!!
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Solidus ned oľu 15, 2009 10:05 pm

ja vas decki nikaj ne kuzim... No

Solidus


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Solidus ned oľu 15, 2009 10:11 pm

iskreno izgubili smo s pravom jer koliko ja znam 2,3 ugcovca znaju tu i tamo odigrat na rabbitsima ili takom nekom serveru...mislim ja svako malo visim na LW i RABBITS pa znam kako to izgleda nerealno i svako malo pizdim jer me ubiju na neku nebulozu ali praksam se malo po malo i to bi svi trebali tako a ne samo logosoft server jer vecina klanova igra warove na nekakvome modu

Solidus


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  LoGistiKO! ned oľu 15, 2009 11:16 pm

Otvorio sam pivu ko led bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  LoGistiKO! pon oľu 16, 2009 11:23 am

Usput ovi su nas na njihovom promodu (karini) dobili na guzove za jedan poen mada vecina od nas "osrednjih" igraca nije igrao isti.

Slijedeci put cemo ih razguziti bounce bounce bounce bounce

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  [UMS]ZoranM pon oľu 16, 2009 11:58 am

Vi ste se odlicno drzali, jer znam kako je igrati promod kad si naviknut na hc. Samo napred Ciglasi!!

[UMS]ZoranM


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Pero pon oľu 23, 2009 1:09 am

al dobro si reko zorane pa taj promode mi je bas skoro ko counter pravi...a bolesno je za igrat to imas pravo kad nikad nisi a naviko si na hc...pa hebemti trebalo mi je sto godina da skuzim da moram bar tri cetri metka vise opalit u lika iz kalasa da ga ubim pa mi skoro uvijek utekli haha..al ima nesto u tom pro modu sviđa mi se...i friendly fire mi je prelegendarna stvar Razz hehe mada jos nikog svojeg nisam uspio zaklat ali ma vremena ..ja sam talent i to je to Razz
Ciglom! Now!
Pero
Pero


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  BCT|||MOUSE pet tra 03, 2009 5:37 pm

interesantna rasprava. hmm.. ipak je ovo rasprava tipa tko što voli više, zar ne? no sikiriki, dečki što god igrali svejedno je, bitno da se dogovorite što želite igrati.

samo ću Vam prenesti svoje iskustvo - ja sam 24-7 igrao HC, a sada Promod ne bih mjenjao za ništa. igrao sam i PAM, pa mislim da mogu nešto pametno reći. nije loše ubiti nekog s dva metka i to iz jednostavnog razloga; razvijate svoj skill!!! onog trena kad netko zapuca po vama s leđa, vi još stignete reagirati i ako ste dovoljno brzi možete takvu situaciju riješiti u svoju korist. nadalje, tu je timska igra. a to i je srž klana.

koliko god se netko raspravljao o modovima, činjenica je sljedeća: promod je najkompetetivniji mod za CoD 4! i njegov tvorac se upravo povodio takvom mišlju. tko ne vjeruje, ima Google.

Uglavnom, stvar ukusa. PozZ ekipa!
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

UCF vs UGC Empty Re: UCF vs UGC

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.