ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UGC klan pravila

5 posters

Go down

UGC klan pravila Empty UGC klan pravila

Postaj  LoGistiKO! uto oľu 10, 2009 3:26 am

Kao sto svi znate UGC je klan koji je nastao i postoji prvenstveno zbog druzenja i dobre zajebancije.

Nikada niko od nas starijih clanova nije insistirao na nekim pravilima u klanu kao sto to drugi rade cak smo se i zajebavali na taj racun ali isto tako sve clanove naseg klana duzni smo upozoriti na slijedece:

-psovanje ili vrijedjanje drugih igraca na Logosoft serveru nije dozvoljeno i to je jedino pravilo kojeg se svi moraju drzati.

U slucaju da vas neko provocira ili psuje uzmite screenshot pa cemo to rijesiti zna se kako.

TS je mjesto gdje se mozemo zajebavati koliko god zelimo ali public chat mora biti bez psovanja ili vrijedjanja od strane nasih clanova.

UGC klan je kao sto sam rekao druzenje ali je i privilegija-server,TS,uglavnom zagarantovano mjesto na Logosoft serveru,mecevi i bas zbog toga ne bi da saznamo da neko od nasih clanova ovo iskoristava jer ce onda uslijediti reakcija koja nije bas dobra po tog clana.

Ovo je poruka od starijih clanova UGC da ne mislite da ja nesto pametujem i molimo sve clanove da ovo shvate ozbiljno.

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  dovlinho uto oľu 10, 2009 3:45 pm

ok... nego ja slao onom dzimiju neke mailove nista strasno... da mi da rcon pass od logosofta! malo ga psovao ali nista strasno, u ime celog klana hahahahahaha
Ciglom!!!Now!!!
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  LoGistiKO! uto oľu 10, 2009 4:04 pm

Ovo shvatite ozbiljno !!!

Isto tako sa konzolom ko god da je nema nikakvih rasprava jer se to moze protumaciti drugacije od strane drugih igraca.

Ponavljam zajebanciju ostavite na TS postoji veliki razlog zasto ovo pisemo i molimo sve clanove da procitaju i potvrde na forumu da ne bi bilo nekih nejasnoca.

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  Silthrax uto oľu 10, 2009 4:08 pm

zezancije uvijek ima, ali psovanja na logosftu ne isto tako nemojte se nitko ama bas nitko zezati s konzolama ne zelimo sranja okolo Smile

kako ova rijec sranje zvuci super Razz E da ni to ne smijete reci na logosoftu!!!! Smile
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  [UGC]noname sri oľu 11, 2009 1:02 am

pročitao i primio na znanje... sve što imda da kažem nisam ja i necu vise nikad... Embarassed
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  Pero čet oľu 26, 2009 8:27 pm

nema šupljeg ovo ono!
Pero
Pero


[Vrh] Go down

UGC klan pravila Empty Re: UGC klan pravila

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.