ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BCT||| izaziva

5 posters

Go down

BCT||| izaziva Empty BCT||| izaziva

Postaj  BCT|||MOUSE pon oľu 02, 2009 5:26 pm

Izazivamo [UGC] na war na našem serveru promod!

Al ne prije četvrtka dok Štiva ne dobije komp! lol!

xf - mightyomouse
mouse@bonecollectorsteam.com

PozZdrav cigle!
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  Silthrax pon oľu 02, 2009 7:49 pm

Moze moze jos cemo se cuti ali bi bilo super ako bi bilo i uzvrat na nasem serveru Wink
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  dovlinho pon oľu 02, 2009 10:30 pm

mene taj promod jebe... puca mi konekcija, ako neko zna sta je problem nek mi javi! znaci cim se konektujem ping mi 999 i onda me izbaci "server disconected"
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  BCT|||MOUSE pon oľu 02, 2009 10:57 pm

dogovor je pao...

a i za uzvrat nema beda! vi tučete HC jel? ma ko da je bitno, meci su tak i tak džabe... bounce

što se tiče konekcije... cca 50-60 ping svima iako je bilo problema o kakvima priča dovlinho, doduše mi nismo imali problema, ali neki dečki jesu.

pozZ ekipica! i budite dio naše zajednice na našem forumu!
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  Solidus uto oľu 03, 2009 6:46 pm

A ocu ja moc igrat? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Solidus


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  stiva993 sri oľu 04, 2009 7:12 pm

ehhehe..vidim BCT nas izavao,u četvrtak mi dolazi komp i nadam se da ću onda moći igrati..ali odigrajte vi i bez mene,znaaam da to želite tongue

Pozdrav BCT-u

stiva993


[Vrh] Go down

BCT||| izaziva Empty Re: BCT||| izaziva

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.