ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UGC vs BAP

5 posters

Go down

UGC vs BAP Empty UGC vs BAP

Postaj  LoGistiKO! pet sij 30, 2009 3:39 am

Cigle u sastavu NoName,AlphaS,Silthrax,Recka i Logy u mecu protiv BAP klana opet su pokazale nadmoc UGC protiv svakoga ko nas izazove.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  BCT|||MOUSE pet sij 30, 2009 3:22 pm

ma nanjušio sam ja pravi klan. baš mi je čast nositi ciglu i breme koje ono nosi. a donosi samo slavu, ugled i respekt. baš neki dan, kažem pekarici da sam UGC i odma mi dobacila dva peciva gratis uz kruh!!! ja joj kažem: have no fear, ma džaba... cigla je cigla!

Oink! Now! pig
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  stiva993 sub sij 31, 2009 4:43 pm

ee ljudi pozdrav...vidim warovi dolaze..
nadam se da ću i ja danas počet igrat nakon 4dana,komp mi je smrdan,rješava se,al vidjet ćemo Sad ..
uživajte i čujemo se nadam se preko vikenda

stiva993


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  [UGC]noname sub sij 31, 2009 8:15 pm

evo da i ja dam koji komentar... najveca scena je bila njihov izbor mape, izabrase likovi block.... jednu od najvecih... hahahahah... oni kontali da cu ja trckarati kao muha bez glave da me oni lagano sa snipom skidaju... hhahhahahahaha no dobro... nemam velikih komentara... a evo jedna slika...


https://2img.net/r/ihimizer/img177/4005/bapqg0.jpg
veni, vidi, vici!!!
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  Coja sub sij 31, 2009 9:05 pm

Svaka cast momci
Coja
Coja


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  [UGC]noname ned vel 01, 2009 3:51 am

sad mi smjesno kako mene logi stavlja na prvo mjesto vjerojatno ponukan postom koji sam uputio silthrax-u--- hahahhahhaa.... jarane zafrkancija ne sekiraju mene takve gluposti....
momci su za razliku od proslog klana bili malo tvrdi orah i morali smo se ipak potruditi da bi ovo dobili ali nijedan ja ovaj novokomponovani klan ne priznajem, kad mi pobjedimo ums onda mozemo reci da znamo igrati... ums je tu dugo, momci igraju odlicno a sto je najvaznije dobro su uigrani i pobijediti njih je poduhvat a pobjediti ove ostale je zafrkancija....
p.s. neda mi se spavati pa valjam gluposti... hahhhahahahah
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  [UGC]noname ned vel 01, 2009 3:55 am

MightyMouse je napisao/la:ma nanjušio sam ja pravi klan. baš mi je čast nositi ciglu i breme koje ono nosi. a donosi samo slavu, ugled i respekt. baš neki dan, kažem pekarici da sam UGC i odma mi dobacila dva peciva gratis uz kruh!!! ja joj kažem: have no fear, ma džaba... cigla je cigla!

Oink! Now! pig


ovaj je izgleda jedan put previše udario gavom ili pao na gavu.. tko ga primi u klan muke ti..... kaki se likovi skupise, sve slucaj do slucaja.... haahahhahahah Very Happy Very Happy

p.s. i dalje mi se ne spava.. hahhahhahahaha
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UGC vs BAP Empty Re: UGC vs BAP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.