ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

+2
LoGistiKO!
[UMS]k1D[Jr]
6 posters

Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]k1D[Jr] pon sij 26, 2009 10:05 pm

Ja i Vas Visoki predtavnik,premijer i ministar Logisitiko smo izrazili zelju da igramo Company of Heroes Oposing Fronts
Pa ajmo da vidimo da raspalimo malo...
Zahvaljuje vas kid...






The DARK SIDE OF [UMS] Join us we have Cookies!!




affraid affraid affraid affraid affraid
[UMS]k1D[Jr]
[UMS]k1D[Jr]


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]k1D[Jr] uto sij 27, 2009 2:38 pm

ok
[UMS]k1D[Jr]
[UMS]k1D[Jr]


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  LoGistiKO! uto sij 27, 2009 3:26 pm

Koliko sutra cu ovo instalirati pa da to isprobamo bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  Silthrax uto sij 27, 2009 3:39 pm

Koliko ima toga svega da skinem
citao sma malo o igrici i vidim da je prelude ocijene dobila.

samo da se znam pripremiti napiste mi sto sve moram skinuti i koje expanzije.
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  BCT|||MOUSE sri sij 28, 2009 3:55 pm

igrao sam to. odlična strategija, drugi svjetski rat. nemojte skidate zadnji patch (ne znam verziju al mislim da je velik oko 1.5 GB) jer zahtjeva online profil i zbog toga je ne možete igrati ni u singleplayeru Sad sve verzije do te su igrive bez problema Surprised

ja i frend smo je peglali neko vrijeme (ne sjećam se jel preko hamachija ili ne, jbg, godine su me stisle Smile)
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]k1D[Jr] čet sij 29, 2009 11:33 am

nisam instalirao patch
Ovako ima obicni CoH ali ima expanzija Oposing Frotns
paglu je sto nemozes imati oba instalirana ja ima expanziju na kompu ali imam onu na cd naravno obje prekucane u 1 i po cheers
[UMS]k1D[Jr]
[UMS]k1D[Jr]


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  BCT|||MOUSE pet sij 30, 2009 1:33 am

[UMS]k1D[Jr] je napisao/la:nisam instalirao patch
Ovako ima obicni CoH ali ima expanzija Oposing Frotns
paglu je sto nemozes imati oba instalirana ja ima expanziju na kompu ali imam onu na cd naravno obje prekucane u 1 i po cheers

ej care, mislim da to nije ekspanzija već nastavak, samostalna igra. doduše, imam i taj Opposing Fronts al nisam nikad instaliro da vidim što će reć da vjerojatno griješim bounce bounce bounce
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]k1D[Jr] pet sij 30, 2009 3:20 am

ma haj sve je to isto
[UMS]k1D[Jr]
[UMS]k1D[Jr]


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  dovlinho pet vel 06, 2009 1:58 am

You can't mix frogs with gradmothes...
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  Silthrax uto vel 10, 2009 4:33 pm

Skinuo sam tako da kad budete spremni mozemo probati, to i za tebe kide vrijedi da mi objasnis
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]k1D[Jr] sub vel 14, 2009 10:13 pm

ja nemogu ja sam djete cheers
[UMS]k1D[Jr]
[UMS]k1D[Jr]


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  Silthrax sub vel 14, 2009 11:01 pm

onda nemos ni igrati Smile
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  [UMS]Ananas sub vel 21, 2009 2:47 pm

shili jel ima gl tamo..u toj igri..buahhahahahahahha afro afro afro
[UMS]Ananas
[UMS]Ananas


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  Silthrax sub vel 21, 2009 4:51 pm

Ima!
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Company of Heroes iltiga Logi i kompanija Empty Re: Company of Heroes iltiga Logi i kompanija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.