ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UGC vs CFC

5 posters

Go down

UGC vs CFC Empty UGC vs CFC

Postaj  Silthrax pon sij 26, 2009 1:54 am

Evo igrali smo war jedan protiv CFC na tri mape.
Trebalo je biti 5v5 kako je nas Stiva imao problema nakraju se igralo 4v5

Nais igraci us bili:
Silthrax
dovlinho
Recka
noname

Prva mapa je bila nas izbor Vacant blago receno razvalili smo ih 7:0

Druga mapa njihov izbor Strike tu je bilo malo teze valjda su je igrali 7:4 za nas opet.

Treca mapa netural izbor Backlot opet smo ih razvalili 7.0.

Mogu samo reci da smo igrali s 4 igraca protiv 5 i ubili boga u njima, tako gadno da su na kraju pitali dali kroistimo Wh haha.

CIGLOM!!! NOW!!!
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

UGC vs CFC Empty Re: UGC vs CFC

Postaj  [UGC]R3ck@ pon sij 26, 2009 2:27 am

CIGLOM!!! NOW!!! Smile wh chiteri xD Smile))
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

UGC vs CFC Empty Re: UGC vs CFC

Postaj  [UGC]noname pon sij 26, 2009 6:08 am

evo sad vidite koliko je nas slitra skroman momak pa sebe naveo prvoga..buhahahahahahha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
a ja pokupio najvise killova pa me zadnjeg, zapamtiti cu ti ovo.... hhaahahahhahahah Very Happy Very Happy Very Happy
to je ludnica bila, ja sam umirao od smjeha, sam se sa sobom pođem smijati kad se sjetim kako smo ih povaljali.. to su vjerojatno neka djeca bila(nisu djeca imaju oko 17godina) ali na nasoj je strani iskustvo bilo i veci broj odigrani sati..... ma izgubili se ljudi, nisu znali šta ih je pogodilo.... mi smo se vise zafrkavali s njima nego sto smo igrali...
sve ok dok nije došao kraj pa su se neki naši zakačili s nekim njihovima, pa je pošlo i vrijeđanje i tako neke stvari.... prozvali nas cheaterima... onda na to je došao bind svi smo mi cheateri u očima nobova...
ali najveća scena oni govore kao mi cheateri a ja lika u trku pogodim sa snipom i samo lagano napišem vidiš da nije WH nego skill...
buhahahahahhahahaha Very Happy Very Happy
malo su mi digli tlak s tom izjavom ali dobro, ne znaju nas, ne znaju kako igramo pa tko im može zamjeriti...
da je meni WH nebi meni nitko trebao, sam bi ih pobjedio i to s 0... hahahahahhaaha
ma malo su se likovi zaletjeli, zagrizli više nego što mogu progutati.. ciglu je teško prožvakat i probavit...bhahhahahhha

veni, vidi, vici...

ciglom!!now!! Very Happy
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

UGC vs CFC Empty Re: UGC vs CFC

Postaj  LoGistiKO! pon sij 26, 2009 4:26 pm

Ovo im je poruka da ako zele igrati slijedeci put sa nama moraju uplatiti odredjeni iznos na nas racun hahahahhahaha

I ja bi da dodajem Ronaldu u Manchesteru ali ne moze bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC vs CFC Empty Re: UGC vs CFC

Postaj  dovlinho uto sij 27, 2009 4:35 am

ma najjace je bilo kad nas je lik izovnao sa wh i aimbotom buahahahah... ali jednu rundu sta ce jadan... posle se okrenulo hahahah Very Happy pa kako da ne misle da smo citeri kad lik ima wh i aim a mi ga ubijamo ahahahaha plakao sam!!!
ali neka... pozdrav i za njih!!!
Svi smo mi citeri u ocima noobova...
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

UGC vs CFC Empty Re: UGC vs CFC

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.