ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chuck Norris

+2
LoGistiKO!
Joker
6 posters

Go down

Chuck Norris Empty Chuck Norris

Postaj  Joker pet sij 23, 2009 2:17 am

1. Vrsta konekcije/brzina. ADSL 1Mb/s
2. Racunar koji posjedujete/tacna konfiguracija.MSI laptop intel core 2 duo 2 ghz,8600 gt,3gb RAM
3. Mjesto u kojem zivite/iz kojeg igrate. Beograd,Srbija
4. Ime, prezime i nick. Matija Jaukovic Chuck Norris
5. Posjedovanje mikrofona za TS a ako ne znate da se koristite istim mi vam pomognemo. da
6. Godiste ili godina rodjenja igraca a ne racunara. 22.09.1987.
7. Ostavite mail ili xfire kako bi vam se mogli javiti. matija_jaukovic@yahoo.com, XF:chuck23norris
Joker
Joker


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  LoGistiKO! pet sij 23, 2009 11:14 am

Dobar mada mu je jedina greska sto se druzi sa dovlinhom

bounce bounce bounce bounce

Mislim da ce se svi sloziti da stavi tag i rct za pocetak ipak znamo se vec duzi period.

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  BCT|||MOUSE pet sij 23, 2009 1:30 pm

mislim da je ok primat ljude koji znaju pucat iz vatrenog oružja, al primat ljude koji vam mogu priljepit šamar na 501 način je ludost. ajte molim vas, recite mi, tko bi se htio zamjerit chuck norrisu!!! PA ČO'EK SE FAJTO SA BRUCE LEE-jem!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked

NAPOMENA - uopće se nemojte obazirati na moje postove, slovim kao totalno rastrojen čo'ek...
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  [UGC]noname pet sij 23, 2009 3:48 pm

STOP, STANI, STOJ, ZAUSTAVLJAJ RADOVE!!!
ma jok ba, kakvo primanje u ugc... ta jeste li vi normalni... netko tko se druzi s dovlom da bude normalan i da nam takav netko dolazi na TS??

pa dragi ljudi dovla doveo babu neku vece na TS šta drugo da kažem, nije lik svezan s glavom nikako i nema šanse da on zna nekog normalnog....

VEEELLLLIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKAAAAAAAA GGGGRRRRRRREEEEEEEEEŠŠŠŠŠŠŠKKKKKKKKKKAAAAAAAAAA Twisted Evil Twisted Evil


Zadnja promjena: [UGC]noname; ned sij 25, 2009 9:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  [UGC]noname pet sij 23, 2009 4:00 pm

pazi ovog smajlića clown kao da se napušio klaun... ne stvarno gdje je taj admin.... buhahahhahahah
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  BCT|||MOUSE pet sij 23, 2009 11:15 pm

[UGC]noname je napisao/la:pazi ovog smajlića clown kao da se napušio klaun... ne stvarno gdje je taj admin.... buhahahhahahah

buahahahahahahahahahahhahahahahahaha

a šta je ovo Idea ... to je thomas edison buahahahahahaha
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  dovlinho sub sij 24, 2009 2:49 am

hahaha, mnogo smesno... confused evo pitajte njega i videcete da mu je lepo samnom... mmmmmmmmm
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  Joker sub sij 24, 2009 3:13 am

Hvala na prijemu, znam da mi je mana sto se druzim sa dovlinhom,ali ipak dobar je on,sa izvajanim trbusnjacima,i sirokim ramenima i velikim....ovaj skrenuo sam sa teme...i nemojte da ga zajebavate da je gay,jer ipak nije on kriv sto je bolestan i voli male lepo doterane,cosave decake se....opet ja..hihi...Takodje zelim da se zahvalim mojoj majci na podrsci, ako treba poslace fax sa potpisima moje babe tetke,nje i bivseg razrednog staresine da su saglasni da pristupim klanu.Poslacu i kopiju indexa,izvod iz maticne knjige rodjenih, fotografiju majke sa vencanja,i zdravstvenu knjizicu...
Hvala jos jednom i kome da se obratim sto me noname psovao na ts pre neki dan??? Very Happy
Joker
Joker


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  LoGistiKO! sub sij 24, 2009 4:09 am

Mozes Dovlinhu da se obratis on je svakako zaduzen u UGC za odnose sa javnoscu bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  weed sub sij 24, 2009 8:35 pm

[UGC]noname je napisao/la:pazi ovog smajlića clown kao da se napušio klaun... ne stvarno gdje je taj admin.... buhahahhahahah
hahahahhahaha... takve su meni oci kad se razbijem... hahahahahahahahaha... joooooooooooooooooooooj... jedva cekam da zajurisaaaaaaaaaaaaam... bojim se da ako ostanem jos ovdje, da cu ovdje u juris krenuti!!! cheers Very Happy study
weed
weed


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  [UGC]noname ned sij 25, 2009 9:18 pm

bez obzira na moju zafrkanciju dovla je kralj i ja ostajem pri tome i njegov prijatelj je i moj..
doduse ako on vise voli da ga zovem kraljica to je sasvim ok samnom.. ok je momak i njegov sexualni izbor meni ne prestavlja prijetnju, doduse pazit cu malo da mi ne dođe s guza, guzicu uvijek uz zid i tako neke stvari ali ja njega postujem kao prijatelja bez obzira na sve... nek nas ima pa kakvi god da smo.. buhahahhahahhahahah

ma dobar je dovla ali moram ga malo zbog onoga s ts, one njegove zafrkancije a vidim da je i tebe nagovorio... ccccccccccc....

ciglom!!now!!
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

Chuck Norris Empty Re: Chuck Norris

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.