ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MightyMouse

5 posters

Go down

MightyMouse Empty MightyMouse

Postaj  BCT|||MOUSE sri sij 21, 2009 7:17 pm

zasad imam sve potrebno, komp i dsl nadasve, mic i ts, 3 desetljeća mudrosti (?!), xf s nekim ružnim skinom, i... sranje... praznu gajbu piva!!!

uopće nisam siguran koji mi je xf (jer xf je jedan krajnje intuitivan program kojem fale neke tipke ?!) valjda je mightyomouse, no dvida@net4u.hr u svako doba.

no dosta šale, veseli me klan bez predrasuda, njubina sam na kvadrat al zato ću uskoro imat punu gajbu piva (jer odma letim u trgovinu).

ovom prilikom htio bih reći da se želim dopisivati sa dječacima.... ovaj djevojčicama (kud ja ?!) svih uzrasta, imam mnogo hobija a najdraži su mi skupljanje salveta i jestivog erotskog rublja, volim i eurokrem štange i negro bombone. mrzim praznu gajbu piva i... i to je to!

pozzdrav! Very Happy Very Happy Very Happy
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  LoGistiKO! sri sij 21, 2009 7:41 pm

Zalazem se da se misonja bounce bounce bounce bounce primi u UGC.

Pa da popravimo malo i prosjek nas starijih mudraca iz klana.

lol! lol! lol! lol!

Inace Silthrax isto voli skupljati maramice ali samo sarene.

bounce bounce bounce bounce

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  Silthrax sri sij 21, 2009 9:46 pm

Hahha da sarene Wink mogu i bijele samo da su maramice Razz

MA sto se mene tice moze misonja u klan Very Happy
Samo naravno nedaj boze da gajba bude prazna to autmatski ban nekakav treba dati, ili negativne bodove kako je alfa rekao haha Smile
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  Solidus čet sij 22, 2009 9:19 pm

Mocni Misko...a cuj meni si se dopo prema ovom "dopisivat sa djecacima" Question Question Question lol! lol! lol! lol! lol!
salim se naravno...istina je da nam trebaju novi tj. stari clanovi jel pa tako ja tebe znam sa logosofta pa ja sam za da ude jer nije pravio probleme i to



i da moras za dobrodoslicu svima kupit po jednu zvaku...

Ciglom!!!Now!!! lol! albino

Solidus


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  BCT|||MOUSE čet sij 22, 2009 9:33 pm

ovaj zec albino je baš prost! izgleda ko da mi je pokazo prst!!!

a šta tek reći na ovo elephant ??? surla mu ko batina. mislim, ovaj forum obilaze i djeca. Admine admine...

nego, oćem ja dobit kakvu povratnu informaciju jer nema žvaki inaće pa vi birajte. ma evo vam zec albino buahahahahahahahahahahahahahah

možda sam i ja malo kriv, rukomet trenutno rula pa me nema baš.
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  [UGC]noname pon sij 26, 2009 5:45 am

ne stvarno tko napravi ovo, ovaj forum i stranicu.... imam par prigovora odgovornome.... da sam imalo normalniji nebi dolazio vamo nikako... ovo je sve luda kuća..... gdje je taj admin!!!! buhahahahaah Very Happy cyclops What a Face cat clown monkey pig tongue pirat affraid Basketball Sleep sunny rendeer santa cherry albino flower lol! elephant afro scratch lol! lol!
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  BCT|||MOUSE pon sij 26, 2009 1:10 pm

[UGC]noname je napisao/la:ne stvarno tko napravi ovo, ovaj forum i stranicu.... imam par prigovora odgovornome.... da sam imalo normalniji nebi dolazio vamo nikako... ovo je sve luda kuća..... gdje je taj admin!!!! buhahahahaah Very Happy cyclops What a Face cat clown monkey pig tongue pirat affraid Basketball Sleep sunny rendeer santa cherry albino flower lol! elephant afro scratch lol! lol!

ma problem je u tome što sam bio normalan dok nisam došo na ovaj forum!!!!!!!!!!! @ @ @
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  Silthrax pon sij 26, 2009 4:13 pm

MightyMouse je napisao/la:
[UGC]noname je napisao/la:ne stvarno tko napravi ovo, ovaj forum i stranicu.... imam par prigovora odgovornome.... da sam imalo normalniji nebi dolazio vamo nikako... ovo je sve luda kuća..... gdje je taj admin!!!! buhahahahaah Very Happy cyclops What a Face cat clown monkey pig tongue pirat affraid Basketball Sleep sunny rendeer santa cherry albino flower lol! elephant afro scratch lol! lol!

ma problem je u tome što sam bio normalan dok nisam došo na ovaj forum!!!!!!!!!!! @ @ @

Cuj ti ovo pa nebi ti ni dosao na ovaj forum da si bio normalan Very Happy Ja dosada nisam upoznao normalnu Ciglu!!!
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  BCT|||MOUSE pon sij 26, 2009 7:40 pm

Silthrax je napisao/la:

Cuj ti ovo pa nebi ti ni dosao na ovaj forum da si bio normalan Very Happy Ja dosada nisam upoznao normalnu Ciglu!!!

e sad, to bi moro raspravit s mojim doktorom iz moga susjedstva u vrapču. po njegovim riječima bio sam sasvim normalan. osim ako izuzmemo tikove (nagli trzaji glavom u lijevo.. prije sam vukao glavu u desno dok nisam opizdio glavom o zid). pig pig pig
BCT|||MOUSE
BCT|||MOUSE


[Vrh] Go down

MightyMouse Empty Re: MightyMouse

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.