ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[rct] i ostale gluposti...

3 posters

Go down

[rct] i ostale gluposti... Empty [rct] i ostale gluposti...

Postaj  weed uto sij 20, 2009 11:11 am

Sanjo... shahu, kralju i na kraju, Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven generale... ali i svi ostali Ciglashi, vama na znanje... imam jedan prijedlog, za koji znam da ce biti usvojen Very Happy... zasto ne bi ukinuli ova sranja tipa, "rct" i ostalih gluposti, pri primanju u UGC... razlog za to je jednostavan, ili si Cigla ili nisi pirat... ne moRes nikako biti "rct" ili ti nedopecena Cigla... ha, sta mislite Idea... ubuduce ili UGC ili nek' razguli ko nije podoban za nas Ciglashe!? cheers cheers cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

[rct] i ostale gluposti... Empty Re: [rct] i ostale gluposti...

Postaj  LoGistiKO! uto sij 20, 2009 5:48 pm

Jara ima puno kandidata koji zele u UGC pa bolje ako nekom i odobrimo da je uklanu nek nosi malo rct dok se ne pokaze kakav je.

Nije to dug period znas nas da mi to odmah ukinemo nakon sastanka vijeca prdonja UGC bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

[rct] i ostale gluposti... Empty Re: [rct] i ostale gluposti...

Postaj  Solidus čet sij 22, 2009 9:14 pm

Nije nikako pametno uzimate panjeve koji nemaju veze sa CIGLOM i to tako jel...bolje da se ostavi tako da znamo kad vidimo nekog sa [UGC] prefiksom a ne da se moramo alarmirat ko je to Neutral Question Neutral lol!

Solidus


[Vrh] Go down

[rct] i ostale gluposti... Empty Re: [rct] i ostale gluposti...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.