ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozz od saleta

5 posters

Go down

pozz od saleta Empty pozz od saleta

Postaj  salmir pon sij 19, 2009 5:05 am

ev i ja sam ispunio onu prijavu pa reko da pozz ...nisam shtedio narucio sam cigle iako nisam primljen u ugc jos
ali peh je peh nadam se da ce koristiti ostele koje su citave

pozz od saleta Cigla500ev1kh4.th

salmir


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  salmir uto sij 20, 2009 9:00 am

a zasto mi je nastup los ako kazem da mi noname rekao da se prijavim na forum i ako imam vise od 100 h na logosoftu

salmir


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  weed uto sij 20, 2009 10:59 am

hajde, hajde... puske, pistolje u ruke, nek' te momci vide na serveru i na TS-u, pa cemo onda diskutovati o tvom nastupu! cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  LoGistiKO! uto sij 20, 2009 5:41 pm

Nisi ti mene ocigledno skontao sta sam ti napisao.

Prvo nisi nam poznat sa servera na kojim igramo sto znaci da treba malo vremena da prodje dok ne odlucimo da li mozes u UGC.

Sto se tice tvog nastupa na forumu ne mozes onako odmah na malo cudan nacin razgovarati sa nasim starim clanovima iskreno malo mi je ton tvog pisanja bio ko da se svadjas sa nekim mada bi bilo lijepo da normalno razgovaramo.

Kao sto sam vec i napisao bez ljutnje i pricekaj malo dok vidimo kako igras i sto je najvaznije kako se ponasas na serveru.

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  [UGC]noname pet sij 23, 2009 4:19 pm

LoGistiKO! je napisao/la:Nisi ti mene ocigledno skontao sta sam ti napisao.

Prvo nisi nam poznat sa servera na kojim igramo sto znaci da treba malo vremena da prodje dok ne odlucimo da li mozes u UGC.

Sto se tice tvog nastupa na forumu ne mozes onako odmah na malo cudan nacin razgovarati sa nasim starim clanovima iskreno malo mi je ton tvog pisanja bio ko da se svadjas sa nekim mada bi bilo lijepo da normalno razgovaramo.

Kao sto sam vec i napisao bez ljutnje i pricekaj malo dok vidimo kako igras i sto je najvaznije kako se ponasas na serveru.

Ciglom!Now!

majke mi mile i logi odljepio, čuli ga molim te ton tvoga pisanja..... hahahahahaahahahahahhahahahaha urnebesno.... jhhhahahahjklčfafhhahaha

dragi weed vrati nam se brzo vidiš da je vrag odnio šalu više, to se nezna tko pije tko plaća. ti si mi jedina nada da će se to unormalizirati. elephant albino albino clown pig Sleep drunken bom cheers silent pirat Suspect lol! study scratch geek jocolor queen
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  LoGistiKO! sub sij 24, 2009 4:12 am

hahahhahahahahahahahahahah silvijo kad popravis taj mikrofon reci noname sta sam mislio bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  weed sub sij 24, 2009 8:32 pm

[UGC]noname je napisao/la:dragi weed vrati nam se brzo vidiš da je vrag odnio šalu više, to se nezna tko pije tko plaća. ti si mi jedina nada da će se to unormalizirati. elephant albino albino clown pig Sleep drunken bom cheers silent pirat Suspect lol! study scratch geek jocolor queen
eto me brzo iz izgnanstva, a onda ima da ih sve postrojimo! cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  Silthrax sub sij 24, 2009 9:33 pm

ma ima da noname negativne bodove dobije kao sto je alfa pricao!!!!
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  [UGC]noname pon sij 26, 2009 5:27 am

LoGistiKO! je napisao/la:hahahhahahahahahahahahahah silvijo kad popravis taj mikrofon reci noname sta sam mislio bounce bounce bounce bounce

kralju skontao sam sta si mislio ali mi fakat smjesno bilo za procitati.... ja sam mislio da ja pisem jedno s brda jedno s dola, da se covjek mora potruditi kad cita moje sta je pisac htio reći ali ovo tvoje je neka posebna visina.. hahahahhaha Very Happy Very Happy Very Happy
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

pozz od saleta Empty Re: pozz od saleta

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.