ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CAD je ispunio sve nekako valjda :D

5 posters

Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  CAD pon sij 12, 2009 5:07 pm

1. Vrsta konekcije/brzina.:adsl 2 mb\s
2. Racunar koji posjedujete/tacna konfiguracija.:ala neznam tocno Very Happy ...za ozbiljno neznam Very Happy a sta da vam kazem perm se redovito i mjenjam carape skoro svaki dan Very Happy ...znam samo da mi ide dobro sve Very Happy nesteka itd ...nadam se da nece biti zajerki u vezi ovoga Very Happy
3. Mjesto u kojem zivite/iz kojeg igrate.novska -Hrvatska
4. Ime, prezime i nick.CAD
5. Posjedovanje mikrofona za TS a ako ne znate da se koristite istim mi vam pomognemo.imadem Very Happy
6. Godiste ili godina rodjenja igraca a ne racunara.1987
7. Ostavite mail ili xfire kako bi vam se mogli javiti.Archa01

CAD


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  [UGC]noname pon sij 12, 2009 5:54 pm

evo da napišem ja prvi post kako je na moj prijedlog unovačen.... a šta da napišem... lik mi se učinio ok, znači shvaća da je cod4 jedna dobra igra a ponajviše zafkrancija i druženje zato mi je i zapeo za oko, zato sam i predložio da ga se zove...
šta više da napišem, lik se čini ok i što se mene tiče neka stavi [UGC] a netko će ga od nas kontaktirati da mu pojasne TS i da mu daju
pass... toliko o toj problematici..
a ti ako shvaćaš da je UGC ponajviše druženje, da to nije dječiji klan, da je to zafrkancija i ako prihvaćaš to onda nema problema nikakvih...

ciglom!!! now!!!! Very Happy


Zadnja promjena: [UGC]noname; pon sij 26, 2009 5:49 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  CAD pon sij 12, 2009 6:30 pm

hehe Very Happy ma zamo zafrkancija i alkohol Very Happy nema boljeg ...ok cujemo se na ts-u

CAD


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty CAD in the house

Postaj  alfa-scorpion pon sij 12, 2009 9:02 pm

naravno da smo nabacili raspravicu noname, logi i ja jucer na serveru...
i zajednicki se slozili da si tip igraca koji bi se uklopio u nas savrseni klan koji je bolji od UMS-a Very Happy

nadam se da ces se uklopit i postat punopravni clan naseg klana cigli Very Happy

CIGLOM NOW!!!

pozz ciglama
alfa-scorpion
alfa-scorpion


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  LoGistiKO! pon sij 12, 2009 11:00 pm

Dobrodosao i Ciglom!Now! bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  weed uto sij 13, 2009 9:46 am

a, vidim i primljen si... cestitke! Very Happy
weed
weed


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  CAD uto sij 13, 2009 5:35 pm

cheers hvala svima nadam se da cu se uklopiti Very Happy pozz weedu na bliskom istoku ...cuvaj se brate tamo i uzivaj koliko je moguce Very Happy ....pojedi puno piletine i rize :DDD

CAD


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  weed sri sij 14, 2009 12:27 am

hahahahhahahaha... ko mi spomene rizu i piletinu, kad dodjem kuci - odracu ga k'o pile! Laughing

dobrodosao buraz, ciglom ih sve! pirat

kako smo krenuli, vec nas cigli ima za solidnu kucu... idemo dalje! cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

CAD je ispunio sve nekako valjda :D Empty Re: CAD je ispunio sve nekako valjda :D

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.