ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Bozic svim ciglama koji slave

5 posters

Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  LoGistiKO! čet pro 25, 2008 5:55 am

Nadam se da ce neki dio purice ili curke Smile i meni se dostaviti nekako bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Re: Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  weed pet pro 26, 2008 9:09 am

Hvala na cestitce, buragere!

Ne znam zasto, ali svaki put kad cujem ili procitam rijec "purica", ja umrem od sege! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Cuj, purica!? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
weed
weed


[Vrh] Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Re: Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  Pero pet pro 26, 2008 5:45 pm

hvala logi majstore također i tebi i tvojim i mir kući tvojoj i sve ostalo kak to vec ide ne Razz puno fragova na codu sto manje clayeva i sto manje posla i sto vise uzitka Very Happy svima ostalim ciglama isto tako! imate moje 'seasons greetings' Razz
Pero
Pero


[Vrh] Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Re: Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  [UMS]Ananas pet pro 26, 2008 7:25 pm

takodjer..puno veselja svima...i najvaznije puno zize...hahahahah...pozz svima
[UMS]Ananas
[UMS]Ananas


[Vrh] Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Re: Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  Silthrax pet pro 26, 2008 10:14 pm

Hvala hvala evo logi stvaro sorry ali mi smo pojeli kod mene svu puricu nista nije ostalo mozda tek nesto sitno mlinaca Very Happy

Isto tako cestitam svima koji salve Very Happy
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Sretan Bozic svim ciglama koji slave Empty Re: Sretan Bozic svim ciglama koji slave

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.