ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dota i zombiji kuš

3 posters

Go down

Dota i zombiji kuš Empty Dota i zombiji kuš

Postaj  Pero sri pro 17, 2008 3:02 am

eto da i ja otpočnem neki topik ovo ono džudo...
Kao sto se zna zombiji su unas jako popularni ..zapravo mislim da su nas malo krenuli mrziti ..kaj im stalno rascopavamo glave i u muda kundakte zabijamo kad se previse priblize pizde..i onda se jos mi ljutimo na njih kada nas pobe ...a mi zapravo po njima pucamo haha ...no uglavnom eto ja buduci da je moj ruter sjeban ocito nakon sto sam nekoliko stotina puta pokusao odrzat konekciju nisam mogao pa cu morat nazalost za l4d cekat suncanije dane ...( ma to je urota ja brijem da su zombiji uletili i pretukli mojeg providera i zabili mu bananu u grlo il nes da me sprjece od igranja ..ocito sam im prevelik zalogaj za progutat.)
No uz to postoji jedna mala igrica koju ja i sli haklamo vec neko vrijeme a jako je zabavna i zanimljiva ...Da 90% od vas pogađa to je dota !! wau šok...<-----''theme pjesma od darth vadera''.... no uglavnom aj svi vi koji si jos niste dali nista truda prije nego hladnokrvno odjebete ovu igru i kazete da je to debilana jer nema gla i g3 sa silencerom skinite i probajte..kolko ja znam logi i ananas su skinuli i supac im je a nismo jos ni ozbiljno krenuli sa igranjem ..tak da imaju za otkrit jos puno u ovoj igrici Very Happy ...i trece to moze igrat svako ko god oce jer ne treba neki poseban ruter ni nista pa mi ovi zombiji koji su premlatili mog providera i mogu posaugat kitu Razz eto toliko od mene sada idem na džudo ovo ono e..
Pero
Pero


[Vrh] Go down

Dota i zombiji kuš Empty Re: Dota i zombiji kuš

Postaj  LoGistiKO! čet pro 18, 2008 6:25 pm

Udari taj ruter Ciglom!!! bounce bounce bounce bounce

E leeku poslao sam ti poruku na pvt za pa procitaj.

Dzudo ovo ono!!!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Dota i zombiji kuš Empty Re: Dota i zombiji kuš

Postaj  Silthrax čet pro 18, 2008 7:47 pm

Evo ja kod frenda sve smo spremili za lan partij samo se ceka ekipa da ih gazimo Very Happy

DOTA KUS OVO ONO DZUDO YEAH YEAHHHHHHHHHHH
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Dota i zombiji kuš Empty Re: Dota i zombiji kuš

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.