ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

+3
[UGC]R3ck@
[UMS]Ciko-Jr.
Super* Dakox
7 posters

Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  Super* Dakox pet pro 12, 2008 7:55 pm

Evo Pozdravljam cijeli UGC i cijelu svoju obitelj mamu, tatu , seku, barcu, bolsenu baku da mi brzo ozdravi i djeda i prijetelje i sve koji me oznaju VOLIM VAS OD SRCA.... Very Happy What a Face

Super* Dakox


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  [UMS]Ciko-Jr. sub pro 13, 2008 1:48 am

A mene? Shocked
[UMS]Ciko-Jr.
[UMS]Ciko-Jr.


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  [UGC]R3ck@ sub pro 13, 2008 1:51 am

slazem se sa dakoxom Smile

Ceo UGC i UMS ima pozdrav iz skole koju pohadjam tj mog razreda i jos neke bagre Smile))
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  weed sub pro 13, 2008 8:13 pm

Otpozdrav gigante... nadam se da ce baka biti ok! rabbit


p.s. nadam se da je ovo slika sto je ima na avataru, slika Recke!? cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  Silthrax ned pro 14, 2008 4:29 am

Da bar je Sad
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  LoGistiKO! ned pro 14, 2008 10:56 am

Pozdrav svima najveci!!! bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  [UGC]R3ck@ uto pro 16, 2008 2:49 pm

Sili otkud ti znas da nije Smile))) Weed za tebe jest a silija ko shisha Shocked Shocked
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  Pero sri pro 17, 2008 2:53 am

hmmm ak ovo na slici je recka ,daj onda popusi vise tu frulu u ruci i novu si smotaj ..he he ako me kuzite he he Basketball
Pero
Pero


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  [UGC]R3ck@ sub pro 20, 2008 4:16 pm

hahaha pa pusim al ne wredi nikako spusit swe :DDDD daj pomozi neko Smile
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis... Empty Re: Dakox Pozdravlja s postovanjem!!! Ovo ono ...Kuis...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.