ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilo je lepo...

+8
LoGistiKO!
[UMS]Ciko-Jr.
[UGC]R3ck@
Silthrax
[UGC]noname
[UMS]Ananas
Super* Dakox
dovlinho
12 posters

Go down

bilo je lepo... Empty bilo je lepo...

Postaj  dovlinho pet pro 12, 2008 7:17 pm

evo da ne bude zabune... ovo je moja i noname-ova konverzacija na ts-u(sve je bilo ok a onda sam poceo da ga ubijam i desilo se ovo):

noname: mogao bi da ugasis citove...
dovlinho: hhahahahahaha
noname: sad ti stvarno kazem!
dovlinho: ma koje citove kad ih nemam?
noname: ma slusaj ti pederu jedan beogradski!!! ako te ja budem nasao noge cu ti slomiti jesi cuo!!!
dovlinho: ma sta ti je noname brate... nemam citove majke mi!!!
noname: slusaj ovako: da si skinuo tag klana, i da se vise nikad nisi pojavio na ts pederu jedan mali! ti ces mene da ubijas sa citovima! a i sa citovima ti ne ide nesto seljaku jedan odvratni! nemoj da sam te video vise na ts-u a tag ako budes jos jednom stavio najebo si...
dovlinho: ja ne znam sta ti bi noname ali nema veze... evo skinucu tag i idem iz klana... pozdrav..

eto to se desilo... vi procenite... pozdrav
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Super* Dakox pet pro 12, 2008 7:36 pm

Ma daj ovo se stvarno dogodilo ili se spradate??? Sad

Super* Dakox


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty ma nea sanse

Postaj  [UMS]Ananas pet pro 12, 2008 7:37 pm

ma nea sanse da bi noname tako reagiro...znam lika...al opet nije moje da se mijesam...tak da...pozz i wooda u usima...kuis ovo ono
[UMS]Ananas
[UMS]Ananas


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Super* Dakox pet pro 12, 2008 7:42 pm

Ajde Ananase ne spamaj dobit ces po guzi....hihihi Very Happy .... Daj se pomirite!!!

Super* Dakox


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty nije mi jasno, niti sam bio na TS niti sam to rekao

Postaj  [UGC]noname pet pro 12, 2008 8:29 pm

kralju najiskrenije ne znam o cemu pricas, ja se jesam zafrkavao da ce biti banova iz klana zato sto ste ti i dakox poceli da me ubijate, ali nigdje veze, zafrkancija, isto tako da sto je zafrkancija sto govorimo jedan drugome da smo cheateri, to je interna zafrkancija, svatko igra kako zna a ja tebi nisam ponavljao da ugasis cheate, niti sam s tobom bio na TS, na cijem si ti TS bio??? ponavljam, ja na ts nisam bio nego sam se dopisivao s tobom u igri i zato mi nije jasno sta se najedanput desilo. a izmedu ostaloga nikad nikoga nisam uvrijedio na nacionalnoj, religijskoj ili bilo kojoj drugoj karakteristici koja nema veze s igrom...... nikad!!!! govorim ja u igri kamper, noob, šahista i tako neke gluposti ali to je nešto sasvim drugo od ovoga što si ti napisao...

NA ČIJEM SI TI TS BIO?????
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  dovlinho pet pro 12, 2008 8:53 pm

hahahahahahahhahahhahhahahahhhahahahhhahaha
ma ja se malo smorio pa reko da napravim zbrku u klanu... hahahahahaha
sry ako je bila neslana Very Happy
ma nije covek nista rekao hahahah jos se on meni kao izvinjava a prozivamo se sve vreme hahah
a na serveru pita me dakox sto si skinuo tag a ja nisam znao sta da kazem pa reko noname me izbacio hahahahahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D
i tako je sve pocelo haha
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Super* Dakox pet pro 12, 2008 9:03 pm

Mrs pederu jedan umalo me infrakt nije spucao, ono gledam sapunicu i sve krene po zlu Noname Gonzalo se ispricava, Dovinha Lopez mu nece da oprosti i na kraju je sve tajila od svog oca Dakoxa Lopeza, tu se jos upatlja i stara kuja od Noname Gonzala, Silthraxa Hernandez nastane cijela zbrka...

Super* Dakox


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  dovlinho pet pro 12, 2008 9:05 pm

a joooooooooooooooooooj sto si ruzaaaaan kukuuuuuuuuuuuu
jesi to ti?
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Silthrax pet pro 12, 2008 9:07 pm

Je, imas pravo sto si mu reko da je ruzna a da ga tek vidis uzivo ufffff...

Tako ti i treba Dakox lopez musa lezbo stara!
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Super* Dakox pet pro 12, 2008 9:09 pm

Pratite nas i dalje sutra u nastavku mala kuja Ananasa Gaucho se udaje za starog i perverznog Logistika Sancheza koji ne zeli ljubav od nje nego je koristi samo da bi povalio njenu mladu sestru Stivanu Gaucho koja upravo stize sa putovanja iz Europe...Ne propustite natsvak...kao sto kazu englezi TU BI KONTINJU.... Very Happy

Super* Dakox


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty DAKOXINJO I GUZOLINJO

Postaj  [UMS]Ananas pet pro 12, 2008 10:43 pm

UZIVO IZ PRODUKCIJSKE KUCE ANANAS TV..

TISINA JE U STUDIJU I PROGOVARA NARAVNO VODITELJ ANANAS..

ANANAS: i tako smo dosli do novog nastavka...emisije KO CE KOGA AK NECE SVOJ SVOGA...danasnji gosti su nam DAKOXINJO I GUZOLINJO(dolvinjo)...Dobar dan...Topla Braco..hahha(smije se voditelj)

DAKOXINJO: dobar dan..drago mi je sto sam doso vamo sa svojom pilom GUZOLINJOM...pozdrav svim gledateljima i sire...a naravno vama cijenjeni voditelju Ananas..a i ova publika zasluzuje spontani aplaus( vec je lagano poceo da dirka Guzolinju.)

GUZOLINJO: da da...sta da vam kazem ovo ono..i meni je drago...al et...NEBI dosao da mi niste reki da ce tu u studiju biti moja ljubav DAKOXINJO..(gleda u publiku i mase bijelom maramicom)

ANANAS: i reci te vi meni cijenjeni gosti..kako to da ste nakon tolko vremena uspijeli smoci snage da pristupite u jednu ovaku emisiju..po meni mislim GUZOLINJO da je trebalo puno snage da se ucini taj korak..(voditelj si vec poceo rolat..buksnu..slusajuci odgovor,A kamerman LOGISTIKO..SOLI duhan..)

GUZOLINJO: pa slusajte gospodine Ananas...(uzima dim) situacija je bila opasna...(uzima dim) moj DAKOSINJO stalno gleda one sapunice..(uzima dim)ja neznam vise sta cu...(uzima dim)a cuo sam da ima drugog...bliskog naseg prijatelja STIVU..pa..(vec mu oci ispale van) sta da vam kazem znam dzudo ovo ono..al to je bio korak na koji smo se odlucili..(popusio je pola frule)

DAKOXINJO:je je...(pokazuje rukama GUZOLINJI da mu posalje frulu)..pa je..(uzima dim) trebalo je puno snage..al et da nije bilo MOG GUZOLINJE..ja danas nebi bio ovdje..a sto se tice moje nove ljubavi STIVE stvarno nemam komentara...dijecak je fin..ozbiljan..sto je totalno suprotno od MOG GUZOLINJE..

ANANAS:de salji to vamo...sta ti je DAKOXINJO..nije ti rodjendan...(povuko je dim i salje buksnu Kamermanu Logiju,koji se vec ugruvo ko zmaj)..EEE di smo stali...znaci uglavnom svemu je kriv Stiva..jel to tocno??

DAKOXINJO: JE moglo bi se tako rec...iako ima prekrasan predatorski glas..(suza mu kanula)

GUZOLINJO: Istina...on je kriv sto mene MOJ DAKOXINJO vise nevoli..samo da mi ga je vidit noge bi mu polomio..kuis ovo ono..znam dzudo..a bili smo si dobri prijatelji na facebook..Zamislite voditelju Ananas...na facebook...

ANANAS:ma da kako da ne...bolje da ne zamisljam moro bi si jos jednu smotat od muke...sta ti kazes kamermanu...

LOGISTIKO: Ma jasta jara...nea suplje..de salji vamo...

ANANAS: evo burajz...drz motaj..hahhahah(smije se puca ga ko vola)..evo imamo telefonski poziv od gledatelja...recite dobar dan dobro dosli u emisiju KO CE KOGA AK NECE SVOJ SVOGA...izvolite

SHILTRAXINJO: dobar dan..evo zovem iz zagreba Ime mi je SHILTRAXINJO..samo bi nesto reko...o ovoj dvojici...

ANANAS:samo recite gospodine SHILTRAXINJO...samo recite...(kamerman salje buksnu voditelju..i govori dobra buajz roba doooobra)

SHILTRAXINJO: postovanje prvo vamo cijenjeni voditelju ANANAS..i svima u studiju i reziji...evo samo ovako..ovu dvojicu momaka znam ko svoj dlan..jedan drugog vole cijeli zivot..jedan bez drugog na wc nisu isli...al opet..vidite sta taj PREDATOR STIVA NAPRAVI...(Dere se na slusalicu)..UPROPASTIO JE LJUBAV TAKIH DOBRIH MOMAKA..(prekida ga voditelj)

ANANAS:Gospodine neojte se derat..ovo je javna televizija...zasto se derete(salje kamermanu buksnu)

SHILTRAXINJO: oprostite...oprostite...igram LEFT FOR DEAD..pa me zombiji uplasili...eee di sam stao..uglavnom ja mislim da su DAKOXINJO I GUZOLINJO par iz snova...pa pogledaj te ih...al sta ce te tako je to..ko ce koga ak ne svoj svoga..

ANANAS: hvala gospodine..na komentarima...dovidjenja

SHILTRAXINJO: ma nista nista...evo odo ubijat par zombija..pozdrav svima..do slusanja(spusta slusalicu..a u pozadini se cuje..zvuk sacmarice..)

ANANAS: evo imamo jos jedan poziv...dobar dan..haloo..cujemo li se???

SIKIRA: dobar dan..jel se cujemo...

ANANAS; cujemo se cujemo ..recite gospodine...

SIKIRA; jel se cujemo...nes mi konekcija puca...JEL SE CUJEMO...

ANANAS: CUJEMO SE GOSPODINE..IZVOLITE..

SIKIRA; dobar dan..pozdrav svima..imao sam nekih smetnji u mrezi..al nebrinite..dobit cu novi ruter pa cemo to rijesti..za 2 sata..uglavnom..ime mi SIKIRA..

ANANAS; Recite gospodine SIKIRA..(kamerman logistiko se dere NEA SUPLJE NEA SUPLJE JARA,maze buksna)

SIKIRA:slusajte ovako..malo sam promatro ovu dvojicu..ja mislim da to treba poslat meni vamo da ih ganjam sikirom ko u mladim danima..kad sam ganjo jednog lika..al dobro to nije bitno...duga prica...eto toliko od mene...

ANANAS;hvala gospodine..dovidjenja do slusanja...

ANANAS:zao mi je gospodo vrijeme nase emisije se polako priblizava kraju...dragi gledatelji gledajte nas i drugi put...u isto vrijeme..hvala gostima sto su bili s nama..dovidjenja i WOODA U USIMA..

DAKOXINJO:hvala vama..(dere se STIVA VOLIM TE)

GUZOLINJO;takodjer hvala..sto ste nam omogucili ovu emisiju..jer sad sam shvatio da me DAKOXINJO izdo..al opet kako i sama emisija kaze...KO CE KOGA AK NECE SVOJ SVOGA,,,hvala dragoj publici..i gledateljima..

ANANAS;ajde logi budi se..gasi kameru..gotov je prijenos..idemo u kancelariju zapalit nes..

LOGISTIKO(KAMERMAN):ajmo jara...imam neke nove robe..iz jamajke...buahahahah WOODA U USIMA..hahahhah

EMISJIA ZAVRSENA...

ZAHVALJUJEMO SVIM GLEDATELJIMA..I GOSTIMA EMISIJE...U IME ANANAS PRODUKCIJSKE KUCE...
[UMS]Ananas
[UMS]Ananas


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  dovlinho pet pro 12, 2008 11:58 pm

pa ima li vece budale!!!Very Happy:D:D
hahahahahahahaha

SKIDAM TAG hahahahahahah
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  [UGC]R3ck@ sub pro 13, 2008 1:42 am

znaci ti Ananase si luD TOTALA [caps off] znaci znaci strasno jbt nasmejo si me do suza aaaaaaaaaa swaka cast na emisiji Very Happy:D:D hahaha
[UGC]R3ck@
[UGC]R3ck@


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  [UMS]Ciko-Jr. sub pro 13, 2008 1:54 am

ANANASE CARE STARI, NEKA SAM PAO SA STOLICE OD SMIJEHA!! (caps off or kick!)
[UMS]Ciko-Jr.
[UMS]Ciko-Jr.


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  LoGistiKO! sub pro 13, 2008 9:45 pm

hahahahahahahahahahahahaha loooodnica najjaci je shiltraxinjo dere se jer igra L4D ahahahahahahahha

bounce bounce bounce bounce
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty re:

Postaj  alfa-scorpion uto pro 16, 2008 7:39 pm

dečki, sve što ću ja reć je STRAVA Very Happy

meni se čini analnas da si ti zbilja nesto motao dok si pisao ovaj scenarij Very Happy

pozdrav UGC-u i UMS-u!!!!
alfa-scorpion
alfa-scorpion


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  [UMS]Padawan pon srp 13, 2009 4:41 pm

Jebo mi pas mater ako si ti normalan Shocked . Evo sjedim na poslu i citam ovaj ciglozbor i nabasam na ovo. Pa smetljaru jedan smetljarski, pushis ovako dobro robu a neces da zoves na dim, peezdo jedna smetljarska. Skidaj tag i caps off i Speak Bosnian or English only bem te looda lol!

Pozdrav od Pade

[UMS]Padawan


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  [UMS]Ananas ned srp 19, 2009 10:44 am

[UMS]Padawan je napisao/la:Jebo mi pas mater ako si ti normalan Shocked . Evo sjedim na poslu i citam ovaj ciglozbor i nabasam na ovo. Pa smetljaru jedan smetljarski, pushis ovako dobro robu a neces da zoves na dim, peezdo jedna smetljarska. Skidaj tag i caps off i Speak Bosnian or English only bem te looda lol!

Pozdrav od Pade

e ovo je post bio prije 4mj tak negdje..hahah..jesam se bio razljepio hahahahhhha....najaca prica u ovim prostorima..hahahahahhah santa santa
[UMS]Ananas
[UMS]Ananas


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Baxuz sri srp 22, 2009 12:20 am

Eto tek sad sam ovo procitao ali nije kasno. Lood ko konzerva mesnog nareska lol!
Definitivno najinteresantini post na forumima koji sam do sad procitao. Znao sam da se u Ananasu skriva mali Stevo Spilbergovski, ili neki drugi mali... no nebitno. Cool

Baxuz


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  stiva993 uto svi 04, 2010 10:34 pm

jeeeboteee..baš sad čitam ovo sve ponovo...2008 je ovo bilo..već sam tad u ugcu bio..strašno kako odee vrijeeeme..auuu,a još zajednoo..ufff..nasmijao sam se pravo Smile OPET

stiva993


[Vrh] Go down

bilo je lepo... Empty Re: bilo je lepo...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.