ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve o MW 2

3 posters

Go down

Sve o MW 2 Empty Sve o MW 2

Postaj  Admin uto sij 19, 2010 10:23 pm

Ovdje mozemo pisati sve o MW 2,nasi utisci,problemi,noviteti.

Ciglom!NoW!

Admin
Admin


[Vrh] Go down

Sve o MW 2 Empty Re: Sve o MW 2

Postaj  Coja sri sij 20, 2010 3:43 pm

Hajde neka se i ovo otvorilo...Sve je super sve je za pet,ali nema one zezancije kao na prvom dijelu 4.
Neki je nemaju ni instaliranu vec igraju nekakve PS3 Very Happy
Coja
Coja


[Vrh] Go down

Sve o MW 2 Empty Re: Sve o MW 2

Postaj  LoGistiKO! pet sij 22, 2010 5:45 pm

Slazem se da je IW definitivno sa novim MW 2 skoro pa unistio gaming community koliko god da je igra dobra ali UGC-u se mogu sto bi rekli la popush jer mi cemo preci na Worms 4 koji si nadam se vec skinuo pa da te malo besplatno poderem explozivnom ovcicom hahahahahahahahahaha.

Sad malo o nama sta sam pronasao na netu.

Zamislite doslo je do toga da smo vec postali i socijalni fenomen jer se o nama raspravlja na nekim forumima koje sam pronasao cak nas "optuzuju" likovi da smo nestali i propali ahahahahahhaha sta god im to znacilo.

Uglavnom forumsko tkivo kao takvo na nekim besmislenim sajtovima nije ni za kakve komentare kao i uvjek narocito od strane nekih pripadnika kvazi klanova (tj.udruzene djecurlije koja od rijeci klan ima samo rijec klan-dok servera,website-a,TS-a,kvalitetne zajebancije ni na mapi).

Nadam se i dalje da ce izaci dedicated serveri za MW 2 ali u neku ruku i nije mi zao kad se sjetim samo citera i raznih morona na COD 4.

Naravno ima citera i na MW 2 ali tamo bar promjenis lobby i deri dalje.

Sto nas vise mrze mi smo sve jaci i tako u nedogled.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!NoW!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Sve o MW 2 Empty Re: Sve o MW 2

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.