ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bap i slične stvari

3 posters

Go down

bap i slične stvari Empty bap i slične stvari

Postaj  stiva993 pet pro 18, 2009 12:35 am

htio bih sve prvo pozdraviti Very Happy..laganini je gotovo polugodište aa ja 4.4 prošaaoo wuhuu Razz Razz Razz Razz
heh,nadam se da ćemo se naigrati nešto više preko praznika.. Very Happy

no pravi razlog zašto se javljam je neko prozivanje mene kao članom bapa i slično Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation confused
bilo je već par osoba da je mene prozivalo kako ja igram za bap ii da sam njihov član ii sve..ja kao prvo za bap od 5.mjeseca wara nisam odigra,kao ni war uopće,a kamoli imao nešto veze sa sličnim i njihovim klanom..isto tako,ja sam dobar sa adom,amom,tandijem i goxom,znam da neki od vas nisu s njima i da ih ne volite,ali ja ne znam da ni ja ne smijem biti..aa niti ću presstati..ja s njima nikad nisam razgovarao uopće oo sistemima ugc ums bap i slično,ali baš nikad..još sam goxu rekao da se smiri za ono šta je s deleteom i s njim bilo..

nemojte me shvatiti krivo,al nije mi svejedno kad dođem na server,umoran od učenja,1h tjedno ii da me se proziva bapovcem i slično :S..aa ja s njima nikakvog kontakta u smislu klana nisam imao niti ću imati ii to je od mene Smile..

želim vam svima ugodne praznike ii slično!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciglom! Now!

stiva993


[Vrh] Go down

bap i slične stvari Empty Re: bap i slične stvari

Postaj  Solidus pet pro 18, 2009 12:12 pm

štreber... i tebi sve najbolje štivice... Very Happy Very Happy Very Happy

Solidus


[Vrh] Go down

bap i slične stvari Empty Re: bap i slične stvari

Postaj  LoGistiKO! pet pro 18, 2009 9:27 pm

Moje misljenje je da me ne interesira s kim se ti druzis.

Nemam pojma za ova prozivanja jer igram MW 2 ali to ne znaci da ne pratim sta se desava na logosoftu.

Nevezano za ovo nase pravilo vazi za sve-stavljanje drugog taga znaci da se klan napusta i to svojevoljno da ne bude zabune.

UGC nece nikoga nadzirati niti moliti da ostane sa nama.

Cestitam na ocjenama i sretni i tebi praznici.

Ciglom!NoW!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

bap i slične stvari Empty Re: bap i slične stvari

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.