ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par dobrih viceva na racun Balkana

2 posters

Go down

Par dobrih viceva na racun Balkana Empty Par dobrih viceva na racun Balkana

Postaj  rusina pon stu 23, 2009 4:52 pm

Slovenac: - Sanjao sam noćas Zagreb u plamenu. Odjekuju eksplozije, ljudi trče, žene vrište, djeca
plaču…
Hrvat: - Ej, Janez, pa ti si si zloban do daske. Ja sam, vidiš, sanjao Ljubljanu obasutu cvijećem,
ljudi su pjevali iz sveg glasa, zastave su se vijorile, djeca su nosila transparente…
Slovenac:
- Stani! Kakve transparente? Što će to djeci? Što je pisalo na njima?
Hrvat:
- Ma, otkud ja znam, pa znaš da ne znam čitati ćirilicu..Smile
-----------------------------------------------------------------------------------
Bosanska TV:
Prijenos utakmice koja se igra u Južnoj Americi...
- Upravo izlazi Cambio a ulazi... Cambio! Da to je vjerojatno neki rođak
Nakon 65 minuta, ponovo izmjena
- Dragi gledaoci, ponovno zamjena, izlazi Cambio nakon samo 40 min a ponovno
ulazi Cambio. Pa ovo je cijela porodica
Pred kraj:
- Ispričavam se, cambio u prijevodu znaci zamjena
-----------------------------------------------------------------------------------
Na Trgu bana Jelacica u Zagrebu prose dva covjeka. Ispred jednog pise:
- "Ja sam Hrvatski borac, bez posla, pomozite", a ispred drugog:
- "Ja sam srpski borac, bez posla, pomozite".
I tako prolaze dani, a prolaznici daju novac samo Hrvatu. Jednom im pridje neka starija gospodja i pita Srbina:
- "A zasto ti ne prosis u Beogradu, ovdje neces nista dobiti. Vidis da svi daju novac nasem (hrvatskom) borcu."
I dade 10 kuna Hrvatu. Ode gospodja, a "Srbin" se okrene "Hrvatu".
- "Jesi li je čuo Haso, ona ce nas da uci marketingu."
-----------------------------------------------------------------------------------
Politički i stranački aktivan liječnik na vratima ordinacije poziva:
- Tko je za EKG neka uđe!
- E, ja san najprije bila za HDZ, pa za SDP, a sad sam za EKG, pa sam prva na redu - jedna će pacijentica.
-----------------------------------------------------------------------------------
Hrvat pred sudom, jer je zgazio dva Slovenca.
Sud: Optuženi, ispričajte što je bilo.
Hrvat: Cijenjeni sude, bila je poledica, izgubio sam kontrolu nad autom i …
Sud: Optuženi, kolovoz je!
Hrvat: Ma dobro, padala je kiša, cesta je bila puna mokrog lišča, auto se zanio i…
Sud: Kiša nije padala več mjesec dana. Prestanite pričati bajke, recite istinu!
Hrvat: OK, vozim ja tako i vidim ta dva smrdljiva Janeza. Lupio sam po gasu i frontalno se u njih zaletio, jedan mi je proletio kroz šoferšajbu, drugi se odbio od auta i odletio 100 metara dalje. Ne kajem se, opet bih da mi se ukaže prilika!
Sud: Eto, mogli ste odmah tako reči. Jednog čemo tužiti za provalu u auto, drugog za bijeg sa mjesta zločina.
-----------------------------------------------------------------------------------
Žena i muž iz Pule nisu mogli imati djece, pa su krenuli u Centar za posvajanje djece. Nakon duga razgledavanja, odlučili su posvojiti jednog malog crnca. Na to im se direktor Centra obratio:
- Svaka vam čast, stvarno ste humani. Kako to da ste se odlučili za malog crnca?
Supružnici odgovoriše: - Ma htjeli smo biti sigurni da u djetetu nema ni kapi talijanske krvi.
-----------------------------------------------------------------------------------
Nakon 30 god. Življenja u Sloveniji, Mujo i Haso zatraže domovnicu. Kažu im da se svaki pravi Slovenac mora prvo popeti na Triglav.Tako njih dvojica krenu.
Na pola puta kaže Mujo: Ajde ti bolan sam, pa ponesi i moju knjižicu i udari pečat na vrhu Triglava. Haso ode.
Vraća se, a samo sebi udario pečat.
"Zašto i meni nisi udario pečat?"
"Ma htio sam i tebi, ali sam se onda sjetio da sam ja sada pravi Slovenac, pa nisam mogo. **bi ga, takvi smo ti mi Slovenci!"
-----------------------------------------------------------------------------------
Znate li zašto su Adam i Eva Hrvati?
Goli su i bosi, a misle da žive u raju.
rusina
rusina


[Vrh] Go down

Par dobrih viceva na racun Balkana Empty Re: Par dobrih viceva na racun Balkana

Postaj  Coja pon stu 23, 2009 11:48 pm

Bosanska TV:
Prijenos utakmice koja se igra u Južnoj Americi...
- Upravo izlazi Cambio a ulazi... Cambio! Da to je vjerojatno neki rođak
Nakon 65 minuta, ponovo izmjena
- Dragi gledaoci, ponovno zamjena, izlazi Cambio nakon samo 40 min a ponovno
ulazi Cambio. Pa ovo je cijela porodica
Pred kraj:
- Ispričavam se, cambio u prijevodu znaci zamjena

Ovo nazalost nije vic vec istina. Sabahudin Topalbecirevic sportski komentator je komentarisao spansku ligu i ovo se desilo. Laughing
Coja
Coja


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.