ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UGC web site registracija

5 posters

Go down

UGC web site registracija Empty UGC web site registracija

Postaj  LoGistiKO! uto stu 17, 2009 2:18 am

Ovo nema bas nikakve veze sa problemima cak je i super stvar ali ja opet ovdje stavio prvo mi naislo.

Znaci na nasem site svi se mozete registrirati i to ce te uraditi ako zelite kada rusina ili ja budemo na ts da vam odobrimo registraciju.

U dijelu web site za registrirane clanove moci ce te pregledavati sve nove vijesti vezane za nas klan kao i shoutbox gdje mozete pisati na stranici sta zelite.

Ovo je novitet koji je dosta zanimljiv olaksava nam komunikaciju i dogovor u klanu i odmah ste obavjesteni o najnovijim vijestima i desavanjima.

Neko recimo ima problem sa PC ili slicno ili ga vara djevojka ukucas u shoutbox i mi to svi zajedno odmah rjesimo.

bounce bounce bounce bounce

Bilo bi lijepo da se svi registriraju,oni koji to ne zele neka ocekuju ciglu kroz prozor.

Ciglom!NoW!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  rusina čet stu 19, 2009 2:53 pm

Od danas, registrirani korisnici mogu vijeti ''Foto galeriju'', slike sa susreta na kojima su bili nasi clanovi,

ponovit cu, registraciju trenutno mozete zatraziti samo od mene ili logija, znaci kazete da hocete da se registrirate mi otvorimo registraciju vi se registrirate i mi ponovno gasimo registraciju.

Registracijski link se nevidi zbog toga da nebi bilo svakakvih zahtjeva za registraciju i time manje posla za nas, te bi neki to mogli i zloupotrijebit (spamat registracije itd)...
rusina
rusina


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  weed uto vel 02, 2010 3:14 pm

O, cemu vi ovo? Very Happy
weed
weed


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  Silthrax uto vel 02, 2010 4:31 pm

Bas na stranici se mozes registrirati, i onda kada ti odobre rus ili logi moci ces vidjeti jos par extra stvari Smile
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  LoGistiKO! sri vel 03, 2010 12:33 am

Moras biti online kad i ja ili rusina da te registrujemo pa mozes pisati na shoutbox i vidjeti privatni dio site.

Ciglom!NoW!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  BoskoBuha pet vel 05, 2010 12:31 pm

Trebalo bi na forumu napraviti deo koji bi samo clanovi UGC-a mogli da vide.
BoskoBuha
BoskoBuha


[Vrh] Go down

UGC web site registracija Empty Re: UGC web site registracija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.