ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modern Warfare 2 plač

3 posters

Go down

Modern Warfare 2 plač Empty Modern Warfare 2 plač

Postaj  rusina uto stu 17, 2009 12:42 am

Izvor: http://www.itx.ba

Direktan link: http://www.itx.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=11482&Itemid=1

Kopiran text:
Toliko o pokušaju sprječavanja varanja

Jedan od najpopularnijih izgovora koje programer Infinity Ward koristi da bi objasnio nedostatak servera za podršku korisnicima PC izdanja Call of Duty Modern Warfare 2, je taj da tako želi spriječiti varanje na novom sistemu. Iako je igra predstavljena prije samo nekoliko dana, korisnici su već otkrili načine da varaju.

Call of Duty sajt za hakovanje je objavio video koji pokazuje njegov najnoviji mod. Kada je mod aktiviran, pokazuje poziciju drugih igrača i omogućava bolje ciljanje pri pucanju. Naravno, neki tvrde da je video čista prevara, ali prema onome što smo saznali, smatramo da nije, a i momci zaslužni za video prodaju ovu opciju zainteresovanim igračima.

Trenutni problem je u tome što je Infinity Ward sada ukinuo servere i nema načina da zabrani igranje korisnicima koji varaju. Mjere koje je kompanija poduzela da se zaštiti od varanja očigledno još nisu postale uspješne. Ta vijest sigurno nije ohrabrujuća i sigurni smo da će biti uzrokom novih razočarenja PC korisnika.
rusina
rusina


[Vrh] Go down

Modern Warfare 2 plač Empty Re: Modern Warfare 2 plač

Postaj  Silthrax uto stu 17, 2009 1:02 am

Ma to su oni izjavili reada radi, lakse ti je na dedicated serverima chitere pobacati kad imas admin nego ovako, sto ovdje ja mogu svoj server narapviti i staviti chit i ubijati nemoze me nitko kickati.

Ma kreteni
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Modern Warfare 2 plač Empty Re: Modern Warfare 2 plač

Postaj  LoGistiKO! uto stu 17, 2009 1:16 am

Uvjek ce biti citera i glitchera to je i za ocekivati da ce se i za MW 2 pojaviti nesto tako.

Ovaj tekst je poprilicno dvosimislen zato sto se svi serveri baziraju na matchmakingu IW net bira hosta sa najboljom konekcijom koji moze kickat kad mapa zavrsi ne u igri sto je nedostatak ali isto tako host moze i ugasiti server jednostavno izadje iz igre pa predjes na drugi.

Nisam bas ubjedjen da ce ljudi igrati sa hostom koji je citer jer se to odmah vidi jednostavno izadju i nadju drugi.

Prosjecno 19 000 ljudi igra online (tako bar pise na glupom steamu) u jednom trenutku pa imas izbora koliko hoces za trazenje servera.

Igrajuci MP moje misljenje je da ima dosta prednosti nego negativnosti,vise se igra timski na svim modovima jer je manje igraca, ne kucaju se u chat razne gluposti samo se igra bar za sada, u vrlo rijetkim situacijama laga i kada se to desava IW Net trazi drugog hosta sa boljom konekcijom,mape su uradjene predobro.

Nije kao na logosoftu gdje se vise rusha recimo "stranci" izgleda vole da malo campaju i tako je bilo i na COD 2 i COD 4 originalnim serverima gdje sam igrao.

Cijela ova kampanja je zbog nas pirata sto cemo uvjek i ostati ali ovi su definitivno odlucili da bude ovako.

Koliko samo ima citera i majmuna na LoL pa ih ne mozes ni banati jer je crackiran server to mi znamo najbolje.

Jesu sjebali community ali za to njih boli kita ocigledno jer su sve napravili kao na konzolama ali opet igra je ludilo to im moram priznati.

Jos me samo interesuje kako ce ici na MP privatni mecevi zbog konekcije pa ako to bude radilo nema dalje.

Ciglom!NoW!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Modern Warfare 2 plač Empty Re: Modern Warfare 2 plač

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.