ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metal Gear Solid

3 posters

Go down

Metal Gear Solid Empty Metal Gear Solid

Postaj  Solidus sri lis 07, 2009 1:37 pm

Mislim da ako itko od vas nije igrao niti vidio ikada ovu igru morate probati jer prema mome misljenju i misljenju vecine Gamerskih stranica da je ovo igra svih igara pa sam nasao na youtubu i vrlo dobar video sa vrlo dobrom pjesmom pa pogledajte...

Solidus


[Vrh] Go down

Metal Gear Solid Empty Re: Metal Gear Solid

Postaj  Silthrax sri lis 07, 2009 5:26 pm

Imas filimicjedan traje sat vremena kao prvi dio od Metal gear solida sto su pravili talijani i izvrstan je bolji nego dosta ex-yu filova pa si to pogledaj, inace i meni je igrica zakon i presao sam prva tri nastavak.
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Metal Gear Solid Empty Re: Metal Gear Solid

Postaj  weed sri pro 09, 2009 1:52 pm

Moja omiljena igra... sve nastavke imam, pocev od ps1, pa sve do ove zadnje za trojku + psp naslov (jedan od)... fenomenalna Stealth igra, odlicne grafike i fascinantne price... obavezno stivo jednog gamera! pirat
weed
weed


[Vrh] Go down

Metal Gear Solid Empty Re: Metal Gear Solid

Postaj  Silthrax čet pro 10, 2009 2:20 am

Aha prica je super, ako se udubis mozes danae izgubiti samo u prici sve sam igrao osim ove zadnje za trojku
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Metal Gear Solid Empty Re: Metal Gear Solid

Postaj  Solidus čet pro 10, 2009 5:03 pm

Ovaj zadnji dio Guns Of The Patriots gledo sam u gameplay-u ima oko 18 sati igranja i oko 20 sati filmova i mislim da je to i vise nego dovoljno da se naigras jedne igrice a i ta prica o FOXHOUND-u patriotima i genome soldierima je stvarno nevjerojatna i prema mom misljenju ako ce snimat film kako su rekli ja bi ga stavio animiranog jer nema tih glumaca koji ce ih moc kopirat a i kako ce onda Snake imat svoj legendarni glas

Gray Fox Forever!!!

Ciglom!!!Now!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Solidus


[Vrh] Go down

Metal Gear Solid Empty Re: Metal Gear Solid

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.