ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

+5
weed
dovlinho
Silthrax
rusina
Solidus
9 posters

Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Solidus pet tra 24, 2009 12:33 am

Ljudi skola me muci i moram sad stisnut ovih zadnjih mjesec dana da ispravim neke stvari da nemam sr?$%& preko ljeta sa popravnima i to ali cu posjecivat forum i mozda subotama igrat malo tako da cujemo se vidimo se!!!



Ciglom!!!Now!!! afro afro afro

Solidus


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  rusina pet tra 24, 2009 10:27 am

Cuj to, ja nikada nisam ucio a prosao sam i osnovnu i srednju skolu bez popravnog, jest da sam prolazio s tricama ali bitno da nisam ucio Very Happy
Da budem jos iskreniji....pao sam na maturi jer sam isao igrati nogomet a nisam ucio...



od tada..... neigram nogomet....
rusina
rusina


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Silthrax pet tra 24, 2009 6:20 pm

Tako je i meni isao sam istu srednju ko rusina nisam nista ucio s 4 sam prosao srednju i sada na faksu tek ucim.

Na faksu sam prvu godinu ucio vise nego cijelu srednju...
Silthrax
Silthrax


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  dovlinho sub tra 25, 2009 5:46 pm

kakav lep primer daju kolege iz klana... cccc sramota!
dovlinho
dovlinho


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  weed sub tra 25, 2009 7:14 pm

jebo skolu, ko je vidio uciti... ko da ces kakvog haira od nje imati... ja nisam ucio, pa vidi dje sam sad... Laughing


ispravi to, pa se vidimo, aBd... cheers
weed
weed


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  [UGC]noname čet svi 07, 2009 12:16 pm

nema nesto ni mene odkako sam se zaposlio ali eto ako nista da pozz drustvo..
a evo malo i da se divite mojoj brzini interneta hehehehehe
ove brzine dobivaju samo najbolji radnici u firmi ja, ja i samo ja hahahahahaha
[UGC]noname
[UGC]noname


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  LoGistiKO! čet svi 07, 2009 1:57 pm

Pusti ti posao ovo ono neda mu treba da igra COD 4 i druzi se sa rajom znam ja takve.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Coja pet svi 08, 2009 2:02 pm

LoGistiKO! je napisao/la:Pusti ti posao ovo ono neda mu treba da igra COD 4 i druzi se sa rajom znam ja takve.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!

PIh ko mu kaze...pa ni tebe nema. Jeli se selis dole kod weed-a ili Razz
Coja
Coja


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  LoGistiKO! pet svi 08, 2009 9:28 pm

Nemam ni net ovo sa posla tipkam jedino prasine ima i materijala.

Preselio se ja samo sredjujem mogao si doci da koju ciglu poneses ne bi ti nista bilo.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Coja sub svi 09, 2009 8:39 am

LoGistiKO! je napisao/la:Nemam ni net ovo sa posla tipkam jedino prasine ima i materijala.

Preselio se ja samo sredjujem mogao si doci da koju ciglu poneses ne bi ti nista bilo.

bounce bounce bounce bounce

Ciglom!Now!

Pa sto nisi zvao cigla te opalila u glavu...Fakat treba li ti sta pomoci(ovo je drugi put da pitam)???
Coja
Coja


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  LoGistiKO! pon svi 11, 2009 12:04 pm

Znam ja da si ti moj drug. bounce bounce bounce bounce

Nista ne treba nego javi se za kakve kafe kad imas vremena i to ove sedmice.

Dzudo!Ovo!Ono!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Solidus pon svi 11, 2009 4:46 pm

Sta kazete da se cigle okupe jednom negdje onako da svima pase?Ja nisam nazalost jos nikoga upozno makar sam imao priliku ali skola(jedina ustanova u kojoj zivotinje muce ljude:)) me mucila pa ono da se nademo?!?!?!


Ciglom!!!Now!!!

Solidus


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Joker pon svi 11, 2009 10:44 pm

Ja sam upoznao SAMO Dovlu i to mi je dosta!!!!Ako naidjem na jos nekog bar slicnog njemu UBICU se ....previse je!!! lol! lol! lol! What a Face
Joker
Joker


[Vrh] Go down

Nema ni mene...onako tu i tamo...!!! Empty Re: Nema ni mene...onako tu i tamo...!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.