ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

3 posters

Go down

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte Empty Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

Postaj  stiva993 pon tra 13, 2009 7:31 pm

ehh....ovo jednostavno moram izbaciti iz sebe i podijeliti s vama društvom..
dakle znate mene od davnih dana u UGC klanu,dijelim s vama sve što imam,tako vas i naljutim,naživciram i slično..
no priča o kojoj bih sad htio pričati je drukčija..nakon nekog vremena u UGC klan se pridružio Dejan Vlajić nadimkom Dakox i taj čovjek dana otkako se pridružio je promijenio moj život.od prvog trenutka sam znao da je on taj pravi,ali mislio sam da ćemo biti samo obični net frendovi..no kad ono zajedno se pravo sprijateljili počeli pjevati pjesme na ts-u,zezati se ovo ono,plakati zajedno,biti jedan drugome rame za plakanje,podržavati jedan drugog itd...bilo mi je predivno družiti se s njim i uživao sam,nadam se da je on..odjednom on je počeo manje dolazit,rjeđe,nismo se dugo čuli i tako je jednom došao i rekao da ide na policijsku akademiju te od tog trenutka niti se čujemo niti ništa,zamrzio me u potpunosti,počeo sam ga živcirati i jednostavno je sve puklo..završilo je jedno predivno razdoblje u mojemu životu...

trenutno sam se pomirio s tim i briga me,nije mi problem biti sam..bolje rečeno nisam sam,čovjek koji me je u samoći spasio i digao me na noge je taj famozni Vladimir Pejović zvan Dovlinho...preporodio me,svaki put kada sam plakao za dakoxom on je bio tu,podupirao me,jednostavno je došao u pravom trenutku i naša ljubav još traje..

evo je to..zahvaljujem dakoxu na svemu što mi je podario a također tako i dovlinhu..

Svima pozdrav!!!!
Ciglom!!! Now!!!

stiva993


[Vrh] Go down

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte Empty Re: Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

Postaj  LoGistiKO! pon tra 13, 2009 7:40 pm

Neka si konacno izasao iz ormara. lol! lol! lol! lol!

Prevedi ovo na engleski mozda dobijes stipendiju za neki dobar program za mlade u EU.



lol! lol! lol! lol!

Ciglom!Now!
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte Empty Re: Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

Postaj  stiva993 pon tra 13, 2009 7:47 pm

hihihiihihi cheers

stiva993


[Vrh] Go down

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte Empty Re: Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

Postaj  Coja pon tra 13, 2009 8:44 pm

Hajde kada ti se slomi i taj podupirac(dovlinho) mozes racunati na Recku, i on je human pravo, vjerujem da ces naci zajednicki jezik i s njim.

Eh sto me nasmija Stiva majstore,da je ziv Tolstoj preporucio bih te Very Happy
Coja
Coja


[Vrh] Go down

Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte Empty Re: Intimija strana mojeg života u UGC klanu..pročitajte

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.