ciglozbor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

objašnjenje

2 posters

Go down

objašnjenje Empty objašnjenje

Postaj  Admin uto lis 21, 2008 12:44 am

dragi ljudi, ja nisam neki veliki programer ali se trudim koliko mogu. program za pravljenje web stranica sam dobio za vikend i još ne znam sve da radim ali uspijevam nekako i pošto ja ne mogu misliti na sve tu ste vi da mi date sugestije šta da se promjeni. Uvažavam svaki prijedlog i pošaljite mi ih na mail muha_zvrkulja@hotmail.com. a evo pošto pišem u ovoj temi da vam i objasnim s kojim sranjima se susrećem. evo samo šta mi se danas desilo: najprije ne mogu da pristupim serveru da napravim upload promjena na stranici, i oko toga sam se zajebavao jedno satak, poludio i odustao i tako da sam tek na veče uspio, onda da bi prijavio stranicu na google pretraživač milion nekih procedura, ma popizditis..... nikad prije nisam ovo radio i tako da uzevši u obzir da mi je ovo prvi put i da sam za viken i skontao program i napravio nešto smisleno da je ovo za sad ok. s vremenom ćemo mjenjati i nadopunjavati. ako se netko susretao s ovim svime neka me kontaktira, svaka pomoć je dobro došla. toliko od mene za sad
Poanta:
Neznam sve i trudim se koliko mogu, nije mi lako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Admin
Admin


[Vrh] Go down

objašnjenje Empty Re: objašnjenje

Postaj  LoGistiKO! uto lis 21, 2008 1:55 am

To te ja handrim malo dosadno mi u nocnoj smjeni ahhahaahhah

MA JARA LEGENDA SI I OVO JE ZAKON SAMO POLAKO I CIGLOM!NOW! Razz Razz Razz Razz
LoGistiKO!
LoGistiKO!
Admin


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.